Home » Activities » Brüksel Ekonomi ve Çalışma Bakanı Didier GOSUIN ıle yemek ve konferans/ Di..
Brüksel Ekonomi ve Çalışma Bakanı Didier GOSUIN ıle yemek ve konferans/ Diner-Conférence avec le Ministre Didier GOSUIN
Activity Date : 23/06/2015 19:30 Activity Location : HOTEL STANHOPE - Rue du Commerce 9/ Handelstraat 9 BRUXELLES 1000 Activity Speaker : Monsieur DIDIER GOSUIN- Ministre de l'Economie et de l'Emploi Activity Fee : € 55.00

Değerli dost

Yaz tatili öncesi son toplantımız Brüksel Bölge Hükümeti Ekonomi ve Çalışma Bakanı sayın DIDIER GOSUIN'in onur konuğu ve konuşmacı olarak katılacağı bir akşam yemeği olarak düzenlenmiştir.

Sayın Bakan konuşmasında " Brüksel bölgesinin ekonomik kalkınması ve Türk ve diğer yabancı kökenli vatandaşların katkı ve desteği" konusunu ele alacak ve soruları yanıtlayacaktır.

23 Haziran salı günü akşamım saat 19.30'da  Brüksel- STANHOPE otelde düzenleyeceğimiz toplantı  Fransıza dilinde olacaktır ve gerekli  bilgiler aşağıda belirtilmiştir

Katılıp katılamayacağınızı aşağıdaki butonlardan birini tıklayarak bildirmenizi,rica ederiz.

Not: Misafir veya eşinizi de davet edebilirsiniz.

 

Cher Membre

Nous avons le plaısır de vous inviter à un diner- conférence avec la participation de Monsieur Didier GOSUIN, Miniustre de l'Economie et d'Emploi du Gouvernement bruxellois..

Monsieur Gosuin parlera de "boostel'économie de la région de Bruxelles et le rapport de la diversité notamment d'origine turque" et répondra à vos questions éventuelles.

La réunion aura lieu le mardi 23 Juin à 19h30 à l'hôtel STANHOPE à Bruxelles.

Vous et votre épouse ( ou un invité) serez les bienvenus et nous vos prions de clicker sur un des boutons ci-dessous ( KATILIYORUM=OUI) ( KATILMIYORUM=NON).