Home » Activities » İstanbullu işadamları ile yemek
İstanbullu işadamları ile yemek
Activity Date : 07/09/2014 00:00 Activity Location : LA CHALOUPE d'OR (Grand-Place 24 Bruxelles),ikinci kat Activity Speaker : İTO Başkanı- İbrahim ÇAĞLAR / Ticaret Müşaviri Sabih AKAY Activity Fee : € 95.00

 

Değerli üyemiz

Brüksel Bölge hükümeti- İstanbul Ekonomi ve Ticaret Müşavirliği tarafından Türk işadamlarına yönelik  bir Brüksel ziyareti düzenlenmiştir. Misafir işadamları Brüksel Ticaret ve Sanayi Odası "BECİ'"nin davetlisi olarak Belçika'da iş temaslarında bulunacaklardır.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) başkanı İbrahim ÇAĞLAR ve yirmiye yakın ünlü işadamının katılacağı bu ziyaret vesilesiyle misafir heyet için TÖSED-BUSINESSTÜRK üyeleri ile de bir hoşgeldin ve tanışma yemeği düzenlenmektedir. Böyle bir etkinliğin üyelerimiz için güzel bir networking olanağı teşkil edeceğini düşünmekteyiz.

7 EYLÜL PAZAR GÜNÜ AKŞAMI SAAT 19.30'da Brüksel'deki merkezi  bir restoran veya otelde yapılacak bu yemekli toplantıya katılıp katılamayacağınızı aşağıdaki butonlardan birini tıklayarak 25 AĞUSTOS tarihine dek cevap vermenizi ÖNEMLE rica ederiz. 

Not: 1)Yemeğe katılım payı ,olumlu cevap veren katılımcı sayısına bağlı olarak, 100-125 avro civarında öngörülmekte olup, kesin rakam 25 ağustosta bildirilecektir.

      2) Kesin  misafir katılımcı listesi ileriki bir tarihte yollanacaktır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Image Gallery (35)