Home » Activities » Mr Patrick PAQUET ( From the EU commission) : konferans- resepsiyon
Mr Patrick PAQUET ( From the EU commission) : konferans- resepsiyon
Activity Date : 22/09/2016 18:30 - 22/09/2016 00:00 Activity Location : TOBB/IKV - Avenue de l'Yser 5-6 Etterbeek 1040 Bruxelles Activity Speaker : Mr Patrcik PAQUET Activity Fee : Free

Avrupa Birliği ile olan ilişkilerimiz hepimizi yakından ilgilendirmekte olup, özellikle bu son haftalardaki gelişmeler Türkiye ve AB ilişkileri yönünden çok anlam ve önem taşıyan olay ve kararlara tanık olmuştur.

Konuyu samimi bir ortamda ele almak ve Türkiye- AB arasındaki önemli gelişmeleri konuşmak ve akla gelen soruları cevaplamak amacı ile AB- Komşuluk politikasi ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu Genel Müdürlük bünyesinde Türkiye Masası Şef yardimcisi Mr Patrick PAQUET'ın onur konuğu ve konuşmacı olarak katılacağı FİKİR KULÜBÜMÜZ, 22 Eylül 2016 Perşembe aksami saat 18.30'da yapilacaktir. Toplanti TOBB/IKV'nin yeni binasinda yapilacaktir: Avenue de l'Yser ,5-6     Bruxelles 1040  (Etterbeek).

Konferans dili Ingilizce ve Fransızca olacaktır. Konuşma konusu: Türkiye, Önemli bir partner ! (Turquie, un allié important). Konferans birr dostluk RESEPSIYONU ùle sona erecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

etkinlik sempatik bir resepsiyonla sona erecektir.