Home » Activities » Sunay Akın - Cumhuriyet Bayramı Etkinliği
Sunay Akın - Cumhuriyet Bayramı Etkinliği
Activity Date : 26/10/2020 19:00 - 26/10/2020 22:00 Activity Location : Zoom Activity Speaker : Sunay Akın Activity Fee : Free

TÖSED-BUSINESSTÜRK olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97. yıldönümünü her sene olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlayacağız.

COVID-19 salgını nedeniyle, bu yıl geçen senelerde olduğu gibi Cumhuriyet Bayramı’mızı kapalı bir alanda hep birlikte kutlayamayacak olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Ancak, hiçbir şekilde vazgeçmeyeceğimiz ve aynı coşkuyla kutlayacağımız bu önemli bayramımızda, çok değerli ve önemli bir sanatçımızı siz üyelerimizle sanal ortamda buluşturacağız.

Anlattığı birbirinden güzel hikayelerle, yazdığı şiirlerle ve kitaplarla, hepimizin gönüllerini fethetmiş, usta şair, yazar ve tiyatro oyuncusu Sunay AKIN bizleri kırmayarak bu anlamlı günde bizlerle beraber olmayı kabul etti. Kendisi, 26 Ekim 2020 akşamı Brüksel saatiyle 19:30'da  "Cumhuriyet Yolunda" isimli bir sunum yapmak üzere TÖSED BUSINESSTÜRK üyeleriyle birlikte olacaktır.

Sanal toplantımıza katılım için bağlantı bilgileri kayıt olan üyelerimizle daha sonra paylaşılacaktır. Hepinizi bayraklarınızla bekliyoruz. 

 

Sevgiler.